018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Litické škole je 90 let

V pátek 8. 6. jsme slavili 90 let od vzniku naší litické školy.

Byla to velká událost. K nám do školy se přišli podívat i zástupci města Plzně, starosta Litic pan Janoušek a paní ředitelka Švolbová. Slavnostně se otevíralo nové školní hřiště a ve školních prostorách se konala velká výstava fotografií, kronik a dalších věcí z historie školy. Na výstavu a na otevření hřiště se přišla podívat během dne spousta lidí. Moc jsme si to všichni užili, líbilo se nám to a doufáme, že i vám.

 

Školní hřiště otevřené,

to vám bylo radosti!

Jako kdybych tenhle den

neměl žádné starosti.

 

Hezká byla výstava,

samé staré fotky.

A byly tam i moc dobré

upečené bábovky.

 

Běhali a skákali jsme

na hřišti, jak diví.

To je konec naší básně,

doufám, že se líbí.

 

(napsaly děti z V. A)

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587