018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Centrum robotiky

Centrum robotiky pořádá kroužky pro děti od 6 do 18 let.

Centrum robotiky je moderní volnočasové centrum zaměřené na vzdělávání v oblasti ICT a digitálních technologií. Již 5 let nabízí kroužky pro děti všeho věku. Konají se v odpoledních hodinách na adrese Cukrovarská 23 (v areálu bývalého depa PMDP, vedle Depa 2015). Výuka probíhá na nejmodernějším vybavení. Podle zaměření kroužku se děti věnují robotice, programování, grafice, 3D modelování, přírodním vědám a dalším tématům. V Centru robotiky si tak vybere opravdu každý. Cena kroužku je 1580 na celý školní rok.

 • Aktuálně nabízí Centrum robotiky kromě jiných tyto kroužky:
 • Technika pro každého
 • Elektronika a programování (CANSAT)
 • Fotografie a video
 • Grafika
 • Programování
 • Robotika pro nejmenší
 • GEEK club
 • Malý Pascal
 • Stavba závodního dronu a FPV létání pro SŠ
 • Lego roboti

Kompletní nabídku kroužků s dalšími informacemi najdete zde.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587