018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

5. A završila projekt Abeceda peněz

Díky loňskému projektu Abeceda peněz si na květnovém jarmarku současná třída 5. A vydělala bezmála 13 tisíc korun.

Jednu třetinu výdělku pak dle plánu věnovala na dobročinné účely (spolek Šarpej v nouzi a pomoc handicapovanému kamarádovi) a zbylé dvě třetiny letos v září utratila za školní výlet do pražské Jump arény, který si všichni žáci náležitě užili. A to ještě nebylo všechno, jako poděkování za peněžitý dar byli žáci ještě obdarováni skvělou ukázkou práce asistenčních psů - canisterapie. Závěrem lze říci, že to nejlepší, co si z projektu všichni odnesli, je nejen spousta zážitků, ale i úžasný pocit z možnosti někomu pomoci.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587