018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Vítězství v obvodním kole v malém fotbale

Ve středu 10. 4. se nám podařil velký úspěch v podobě vítězství v obvodním kole v malém fotbale, které se konalo v areálu 20. ZŠ (Brojova)

Díky tomuto vítězství jsme si zajistili postup do okresního kola, které se koná taktéž ve středu, 17. 4., na sportovním stadionu J. Žaloudka při 33. ZŠ (Terezie Brzkové 31, 318 11 Plzeň). Už teď se jedná o úspěch, jelikož konkurence byla více než kvalitní. Obvodního kola se zúčastnil výběr chlapců z 2. stupně, kterému se podařilo vyhrát v pětičlenné skupině po dvou vítězstvích a dvou remízách. Chlapci zaslouží velké absolutorium, jelikož po celou dobu konání turnaje se chovali slušně a vždy se vším respektem ke svým soupeřům, a to je v každém sportu to podstatné. Navíc k tomu ukázali velkou bojovnost a zarputilost.

Sestava: Martin Benda, Jaromír Fait, Ondřej Holub, Ondřej Kaucký, Michal Matoušek, Václav Pěchouček, Aleš Pretl, Miroslav Sedlák, Adam Špilar, Franc Tobiáš, Michal Slavotínek, Matouš Bugoš

 

Ve středu držte palce! Sportu zdar a fotbalu zvlášť:)!

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587