018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Velikonoční kolo 2. ročníku turnaje ve stolním tenise - PINČES CAP 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

V pátek 29. 4. se uskutečnilo v pořadí druhé velikonoční kolo 2. ročníku PINČES CAP 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

Formát přihlášení nedoznal změn, tudíž možnost se přihlásit měli opět žáci navštěvující 5. až 9. ročník. Tentokrát se přihlásilo 12 studentů napříč jednotlivými ročníky. Systém turnaje byl takový, že přihlášení soutěžící byli rozděleni do dvou šestičlenných skupin, kdy jedinci umístění na 1. až 4. místě postoupili do další vyřazovací fáze turnaje, ze které už vzešel pozdější vítěz. Složení semifinálových zápasů bylo téměř totožné jako při vánočním turnaji. Výjimkou byla účast Jana Boháče z VIII. A, který nahradil Altangerela Amarsana alias Amru z IX. A. Stejně jako při předchozím vánočním kole, tak i nyní finále obstarali studenti Adam Vašica z VII. A a Adam Boháč z V. C, mladší bratr Jana. Samotné utkání potvrdilo, že oba hráči postoupili do finále zaslouženě. Potvrdili svoji výkonnost z průběhu celého turnaje a prokázali to nádherným soubojem, který opět lépe vyzněl pro Adama Boháče. Ten tak navázal na prvenství z vánočního klání. Jeho jméno bylo podruhé nesmazatelně zapsáno na Čestnou listinu vítězů.

Všichni úspěšní hráči si opět odnesli domů movité ceny, které tak do budoucna mohou představovat určitou formu vzpomínky na sportovní událost, kterou absolvovali, ale i zároveň na prostředí školy, jež navštěvovali.

Sportu zdar a stolnímu tenisu zvlášť!

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587