018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Abeceda peněz - litický jarmark

V pátek 14. 6. odpoledne bylo v Liticích živo.

V rámci celostátního projektu Abeceda peněz se tu konal závěrečný dětský jarmark, kterým vyvrcholila celoroční spolupráce České spořitelny se zdejší čtvrtou třídou.

Děti samy prodávaly své vlastní výrobky. Nejrychleji šlo na odbyt jídlo. K mání tu byly nejrůznější slané i sladké laskominy a pochutiny. Ale také dřevěné šperky, náramky, gravírované sklo, sazenice rostlin, květiny a mnoho dalšího. A samozřejmě studená domácí limonáda "Malinovka Sýkorovka". Ta ve vedru, které v pátek panovalo, potěšila a osvěžila snad úplně každého.

Vydělané peníze si čtvrťáci pod záštitou patrona užijí příští rok, kdy podniknou společný výlet nebo jinou zajímavou akci.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587