018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Vánoční kolo 3. ročníku turnaje ve stolním tenise – PINČES CAP 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

Ve středu 18. 12. proběhlo jako už každoročně 1. kolo 3. ročníku turnaje ve stolním tenise již se zaběhlým názvem Pinčes cap“ 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

Ve středu 18. 12. proběhlo jako už každoročně 1. kolo 3. ročníku turnaje ve stolním tenise již se zaběhlým názvem Pinčes cap“ 26. ZŠ Plzeň – Růžovka.

Stejně jako v předešlých letech, tak i letos se toto tradiční sportovní klání odehrálo v čase předvánočním, a to především proto, že je to již tradicí a také proto, že naši žáci mají přece jenom více času se věnovat svým mimoškolním aktivitám, respektive zálibám. Významnou změnou oproti létům minulým bylo vytvoření samostatné dívčí kategorie. Zúčastněným dívkám patří velké poděkování, jelikož jejich přítomnost výrazně přispěla k oživení turnaje.

V hlavní kategorii chlapců se pro letošek přihlásilo 9 účastníků, přičemž se mimo soutěž ještě zúčastnil Altangerel Amarsanaa alias Amra, bývalý student naší školy, který soutěžil již v předešlých dvou ročnících. Jeho návštěva byla příjemným zpestřením sportovního odpoledne. Vítězem vánočního kola se po mnoha druhých místech stal konečně Adam Vašica ze třídy VIII. A. Ve finálovém utkání mu byl více než vyrovnaným soupeřem Jan Boháč z IX. A, který tak úspěšně zaskočil za svého nemocného bratra, jenž vyhrál v minulém ročníku jak vánoční, tak i velikonoční kolo. Na třetím místě skončil možná trochu překvapivě Jan Raška ze VI. B, ale je nutné dodat, že naprosto zaslouženě, protože jeho výkony měly během turnaje vzrůstající tendenci.

Všichni účastníci turnaje byli náležitě oceněni, přičemž úspěšní z nich obdrželi movité věci, které by do budoucna mohly plnit význam určité vzpomínky na tento turnaj, ale především jim připomenout, že byli kdysi žáky 26. ZŠ Plzeň – Růžovka.

Sportu zdar a stolnímu tenisu zvlášť!

VÝSLEDKY:

CHLAPCI

  1. Adam Vašica (VIII. A)
  2. Jan Boháč (IX. A)
  3. Jan Raška (VI. B)
  4. Matyáš Procházka (VIII. A)

DÍVKY

  1. Markéta Čechová (VIII. B)
  2. Kateřina Bendová (VIII. B)
  3. Alena Klečanská (VIII. B)

 

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587