018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Výchovný koncert

Ve čtvrtek 30. ledna 2020 vyměnili páťáci a žáci 2. stupně vyučování za již tradiční dopolední koncert.

A tak se (někteří ještě před vydáním pololetního vysvědčení, jiní už s výpisem v ruce) vydali do společenského sálu plzeňské Vodárny. Čekala na ně pomyslná procházka hudebními slohy od baroka až po současnou filmovou hudbu i nahlédnutí do zákulisí fungování orchestru. Průvodcem na této cestě jim bylo Plzeňské orchestrální sdružení spolu s moderátorkami, kterými se pro tuto příležitost staly Natálie Mizlerová a Monika Švajcrová z 9. B. Všem účinkujícím patří velký dík za skvěle odvedenou práci. A pochvalu si zaslouží i publikum, které tentokrát dokázalo, že jim slušné chování a spolupráce nejsou cizí.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587