018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Tenisový klub Slavia Plzeň hlásí dobré výsledky

Tenisová akademie Slavie Plzeň stále vyhledává nové talentované hráče, a to i prostřednictvím kurzů, které probíhají na naší škole v době družiny.

Již třetím rokem dochází děti z tenisové akademie jednou nebo vícekrát v týdnu na tenisové tréninky. Navíc je v klubu jednou měsíčně organizován klubový turnaj pro všechny kategorie dětí. V neděli 15. 2. 2020 se konal turnaj v pevné hale, kde se o vítězství ''popraly'' převážně děti z Šedivky a Růžovky. Děkujeme všem dětem i rodičům za příkladnou spolupráci.

V probíhající zimní sezóně se po dlouhé době podařilo uspět i těm nejlepším v klubu, a to rovnou na celorepublikové úrovni. Více informací o tomto úspěchu zde: https://plzensky.denik.cz/ostatni_region/forejtkova-je-zlata-slavia-ma-i-dalsi-medaile-20200213.html

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587