018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

V pátek 15. 1. 2021 jsme odstartovali „Měsíční závod pro zdraví“

Vážení rodiče, milí žáci,v pátek 15.1. jsme odstartovali „Měsíční závod pro zdraví" pro všechny třídy naší školy v Plzni i v Liticích na denní i distanční výuce.

Výsledky se započítávají jen žákům naší školy (Bory + Litice). Ti, kteří běží s dětmi, jim slouží jako jejich psychická podpora. Děkujeme prvním závodníkům za zaslání výsledků a všem, kteří se do závodu zapojili a ostatním kteří se ještě rozhodují a všem, kteří měsíc vydrží. Přejeme hodně zdraví a plno aktivního pohybu! Nezapomínejte po běhu také na regeneraci, protažení těla, pitný režim, stravu a pořádný odpočinek!

Výsledky můžete zasílat kdykoliv (nejpozději však v den ukončení závodu tj. 15. 2. 2021, do 12:00 hod.). Dobrovolné fotografie z trasy jsou vítány (nejsou povinné).

Soutěží se ve dvou disciplínách.

Disciplíny:

  • běh
  • běh na lyžích

Kategorie:

  • 1. třída, 2. třída, 3. třída, 4. třída, 5. třída, 6. třída, 7. třída, 8. třída, 9. třída

Vyhrává ten, kdo v časovém období od 15. 1. – 15. 2. 2021 uběhne nejdelší vzdálenost. Každá z disciplín se hodnotí zvlášť. První tři závodníci v každé kategorii i v každé disciplíně, kteří uběhnou v období od 15. 1. – 15. 2. 2021 nejdelší vzdálenost obdrží dárek.             

Při měření vzdálenosti využívejte jakoukoliv aplikaci, chytré hodinky, telefon apod.

Jméno a příjmení, třídu, datum běhu, uběhlou vzdálenost + důkaz o běhu (screenshot) zasílejte na email: [email protected]

Vyhlášení výsledků proběhne následující týden po skončení závodu.

 

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587