018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

GPS malování - kreativní výtvory :-)

Raketa, lžička s nosem, kaňka, rejnok, srdíčka, domečky, trojúhelník, dáreček, žába, myška, vysavač DeLux, mráček, houslový klíč, brouk/hlemýžď, hvězdička, mašle, šipka, plameňák ...

Pro podporu zdravého pohybu venku, prodlužujeme dobrovolnou výzvu GPS obrázku, malování pohybem do konce března. Pohybovat se můžete chůzí, během, kolem, koloběžkou, bruslemi apod... K obrázku nám napište i jeho jméno. Fantazii se meze nekladou, jen se prosím vyvarujte nevhodným tvarům :-) Tato výzva nebude vyhodnocována, zasílat obrázky můžete na svobodovamo@zs26.plzen-edu.cz. Všechny kreativní výtvory zveřejníme na našich stránkách školy.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587