018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

3. místo v projektu Hýbeme se hezky česky

Vážení rodiče, milí žáci, kolegové, ve finálovém kole soutěže Hýbeme se hezky česky, jsme pomocí vašich hlasů vybojovali 3. místo.

https://www.hybemesehezkycesky.cz/

Děkujeme všem, kteří naši školu podpořili on-line hlasováním i osobně v podobě hlasovacích útržků účtenek v prodejnách PENNY. Vzláštní poděkování patří těm, kteří střádali hlasovací lístky a odváželi je i do jiného města, kde se hlasovací boxy pro naši školu nacházely. Obdrželi jsme finanční odměnu v hodnotě 5 000 Kč. Částka byla použita na rozlišováky pro naše nejmenší děti a další sportovní vybavení, které nám budou v brzké době doručovat do školy. Děkujeme prodejně PENNY za ochotu při vyzvednutí zdravé výhry pro naše sportovce. Zdravé svačinky rozdáme žákům našeho školního sportovního klubu (během prosince), kteří se zúčastnili nějaké sportovní akce v letošním roce (přespolní běh, basketbal).

Děkujeme!

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587