018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

„Růžovka uklízí Česko“

„Růžovka uklízí Česko“ – 2. 4. 2022 od 9:00 hod

Jak všichni víte, tak letos nám bohužel situace nedovolila zorganizovat sběrovou soutěž Ekotýden. Přesto naši žáci společně se svými učiteli budou mít možnost se zúčastnit celorepublikové akce Ukliďme Česko, která se uskuteční v sobotu 2. dubna 2022. Cílem této akce je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky nebo jenom odpadky, které narušují životní prostředí kolem nás.

Budeme rádi, když co nejvíce žáků 2. stupně přijde v 9.00 hod před zádní vchod naší školy. Samotný úklid proběhne v přilehlém Borském parku a Českém údolí. Rukavice a potřebné pytle na odpadky budou zajištěny. Předpokládaný konec akce v 11:00 hod. Navazujeme tak kontinuálně na projekt Světové školy, jejíž titul jsme jako škola získali za rok 2020. Účast je plně na bázi dobrovolnosti!

Z důvodu konání zápisu do prvních tříd bychom pro 1. stupeň upřednostňovali se zapojit do této úklidové akce v podobě individuální účasti samotných žáků například se svou rodinou či s kamarády. Kdo tak učiní, tak ať nezapomene pořídit vypovídající fotodokumentaci. Nejpilnější třídy získají sladkou odměnu! 

Budeme se těšit na Vaši účast.

Soubory ke stažení

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587