018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Tom a Ema u druháků v Liticích

Druháci z Litic si užili celý den s loutkami Tomem a Emou.

Loutky Tom a Ema jsou postavičky ze Slabikáře a též učebnice Českého jazyka pro 2. ročník ZŠ od vydavatelství Taktik. Žáci z 2. A a 2. D obě loutky dobře znají, prožívají s nimi celý školní rok a nyní měli šanci je vidět i "naživo". Setkání loutek vedenými paní Mgr. Zunovou s dětskými čtenáři bylo velmi milé a příjemné.

Druháci si vzpomínali na příběhy z loňského roku, které četli ve Slabikáři. Na  poutavé příběhy, které provázely děti celou cestou učení se písmenkům a základům čtení. Nyní jim Ema s Tomem pomáhají učit se českému jazyku, pochopit slovní druhy, tvrdé a měkké souhlásky atd...

Zkrátka setkání to bylo opravdu velmi příjemné, zakončené písničkou a sladkou odměnou.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587