018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Nová naučná stezka v Liticích a druháci byli u toho

Lesní stezka na Dubové hoře přivítala první návštěvníky, kterými byli žáci 2. tříd z Litic.

Ve čtvrtek 26. května proběhlo slavnostní otevření již 13. naučné stezky na území města Plzně. Druháci naší školy měli možnost se této slavnostní příležitosti také zúčastnit. Pan primátor města Plzně Pavel Šindelář, náměstek primátora pro oblast dopravy a životního prostředí pan Michal Vozobule, paní starostka Litic a spousta dalších slavnostně stezku otevřeli a věnovali ji právě dětem. Žáci 2. A a 2. D z litické školy měli možnost si novou, přibližně dvoukilometrovou stezku projít a plnit spoustu zábavných a poučných úkolů. Mezi nimi například poznávali ptáky našich lesů, dozvěděli se, co jsou světla či paspárek u srnce nebo si vyzkoušeli oblíbenou frotáž. Čtvrteční dopoledne si děti velmi užily a společně s novými zážitky získaly i soustu vědomostí.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587