018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Studuj srdcem - první pomoc

Dne 9.6. naše třída 9.B navštívila Střední zdravotnickou školu a Vyšší odbornou školu v Plzni. 

Začali jsme tím, že nás rozdělili do dvou skupin. Žáky zdravotní školy nám byla odprezentována prezentace o resuscitaci a celkově o první pomoci. Dostali jsme pracovní list na vyplnění podle toho, co jsme se dozvěděli, na což se nás žáci později ptali, aby zjistili, zda jsme dávali pozor. Poté jsme se pustili do praktické části. Zkusili jsme si obvázat tepenné krvácení, zavázat zlomenou ruku do trojcípého šátku, masáž srdce na figuríně a polohování do stabilizované polohy. Nakonec jsme dostali malé pohoštění i dárek.

Za 9. B

Ondřej Polanský a Adam Hurt

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587