018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Slavnostní vyřazení IX. ročníků – 29. 6. 2022

Jako každoročně na závěr školního roku proběhlo slavnostní vyřazení IX. ročníků.

Na rozdíl od předešlých dvou let se tato každoroční akce obešla bez jakéhokoliv opatření omezující počet přítomných účastníků, což se na celkové návštěvnosti výrazně projevilo. Opět tak mezi přihlížejícími byly vidět známé tváře v podobě bývalých žáků naší školy, což bylo dostatečným důkazem toho, že se vše vrátilo do zaběhlých pořádků. Celý průběh slavnostního vyřazení byl velice důstojný, čemuž odpovídala i skvělá atmosféra! Domnívám se, že je to dostatečné patrné s přiložených fotografií níže včetně odkazu na pořízené video.

 

Video: 

https://drive.google.com/file/d/1RgXMt4QfPaoahuv4kSvpJMwwCBd09DPF/view?usp=sharing

 

 

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587