018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Úspěšné okresní kolo v přespolním běhu družstev – 6. 10. 2022

Ve čtvrtek 22. 4. jsme se jako v předchozích letech zúčastnili okresního kola v přespolním běhu družstev, které se konalo v nedalekém Borském parku.

Jak už je tomu zvykem, tak celou organizaci měla na starosti 11. ZŠ.

Naši žáci figurovali ve všech dostupných kategoriích, a to jak v chlapeckých, tak i dívčích. To vše na základě jejich kvalifikačních časů, kterých dosáhli v rámci samotných hodin TV. Konečný výběr se ukázal jako opodstatněný, jelikož naši žáci ve všech bězích ukazovali, že jejich nominace je naprosto zasloužená. Bez ohledu na konečný výsledek si všichni žáci zaslouží obrovské absolutorium a poděkování za to, jak reprezentovali naši školu, ale především za to, jak se po celou dobu ukázněně chovali a jak se navzájem povzbuzovali a o tom především sportovní zápolení jsou.

V záplavě všech skvělých výsledků níže uvádím ty nejúspěšnější, které určitě stojí za zmínku. Na závěr bych chtěl poděkovat za spolupráci kolegovi Tomášovi Psohlavcovi za to, kolik tomu musel věnovat času a úsilí. Domnívám se, že jsme to zvládli a naši žáci měli tak možnost strávit krásný sportovní den, čehož mohou být důkazem přiložené vypovídající snímky.

Nejúspěšnější umístění našich žáků:

Dívky:

II. kategorie1. místo

  • Družstvo ve složení: Šturmová Tereza, Dlouhá Alžběta (obě V. C), Karasová Ema, Šilhánková Nela (obě IV. B) a Vallišová Lenka (V. B)

 

Chlapci:

I. kategorie – 3. místo

  • Družstvo ve složení: Nový Michal, Fritz David, Weber Jakub (všichni III. C), Hofman Denis, Venta Jiří a Holler Jaroslav (všichni III. B)

II. kategorie – 4. místo

  • Družstvo ve složení: Šanda Filip (IV. B), Cvrk René, Girstl Adam (oba V. B), Kovařík Jaroslav (IV. C), Lukeš Jakub a Podlešák Štěpán (oba V. C)

III. kategorie – 2. místo

  • Družstvo ve složení: Danjuk Michael (VI. A), Žižka Vladimír (VI. B), Lang Albert (VII. A), Budín Pavel, Pták Antonín a Ptáčník Martin (všichni VII. B)

IV. kategorie – 4. místo

  • Družstvo ve složení: Štuksa Václav (VIII. A), Dlouhý Vítek (VIII. B), Basák Vítek (VIII. C), Ptáčník Marek, Vacek Tomáš (oba IX. A) a Vladař Eduard (IX. B)
Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587