018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Projektový den Kostkáček

V pondělí 30.1. 2023 proběhl ve 2.A projektový den Kostkáček. Žáci stavěli z kostek stavebnice Lego řadu všedních i nevšedních věcí. V nabízených aktivitách se našel prostor i pro kreativitu. Vyznikaly nevšední výtvory.

Postavit si vlastní monogram či věk z kostek z Lega si mohli v rámci projektového dne Kostkáček postavit žáci z 2.A. Bavili se a učili po celou dobu akce. Soustředěně počítali barevné věže, snažili se vytvořit tvar, který by připomínal druh ovoce či zeleniny. Činností vystřídali několik, hodně zajímavé pro ně bylo hledání cest v bludištích. Na závěr měli možnosti postavit si vlastní stavbu.Vznikaly neobyčejné modely. Všem se projektový den líbil.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587