018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Zápis dětí do 1. tříd

 V pátek 16.1. a v sobotu 17.1.2009 proběhl ve slavnostní atmosféře zápis budoucích prvňáčků pro školu v Liticích i na Borech.

 V pátek přišlo k zápisu do školy v Liticích 13 budoucích prvňáčků se svými rodiči. Žáci školy je vítali hned u dveří a odváděli je do tříd, kde čekaly paní učitelky. Dokonce se přišel v průběhu  zápisu  podívat  na nové žáčky i litický pan starosta Karel Dezort.

V sobotu od časného rána podupávali nedočkaví prvňáčci s rodiči před "Růžovkou," aby byli mezi prvními zapsanými. Děti, které přišly později, si mohly chvilku čekání zpříjemnit hraním v herně ŠD, zatímco jejich rodiče si krátili čas pitím kávy a vyměňováním zkušeností  s ostatními rodiči. Odpoledne už bylo jasno - v Liticích bude v příštím roce13 nových školáků, do dvou  tříd na Borech usedne okolo 50 nových žáků (5 dětí ještě žádá odklad školní docházky).

Pro zhlédnutí fotografií ze zápisu klikněte zde.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587