018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Cestovní kancelář 5. C

Děti z 5. C si vyzkoušely, jak by mohla vypadat práce v cestovní kanceláři.

Do dvojic jsme rozdělili kraje České republiky a úkolem dětí bylo naplánovat dvoudenní poznávací zájezd do daného kraje. Chtěli jsme navštívit zajímavá místa a zábavné parky pro děti. Všechny skupiny vyjížděly z Plzně autobusem. Zjištovaly tedy trasu, délku a cenu autobusu včetně čekací doby, v místě výletu pak hledaly ubytování i stravování. Společně se vstupy vše zahrnuly do celkové ceny zájezdu. Harmonogram zájezdu s cenou byl uveden na reklamním plakátu, který byl součástí závěrečné fáze našeho projektu, kdy nás děti na svůj zájezd pozvaly. Jako správní prodejci nás lákali a přesvědčovali, že jejich kraj nabízí neobvyklé zážitky a s jejich kanceláří se není čeho bát. Úkol všichni výborně zvládli. Velice mě těší, že již o Velikonocích se některé rodiny inspirovaly a zkusí výlet realizovat.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587