018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Zábavné odpoledne ve 26. Základní školy v Liticích

Jarní tvořivé dílny navštívili senioři a seniorky z Litic a společně s dětmi ze školní družiny vytvořili krásnou jarní dekoraci.

Ve čtvrtek odpoledne se uskutečnily jarní tvořivé dílny, které přinesly do školního prostředí kouzlo barev a tvořivosti. Akce se konala v rámci školní družiny.  Do výroby dekorativních výrobků se přišli zapojit senioři z Litic a společné tvoření s dětmi si náramně užili. S nadšením si vytvořili květinu do vázy, srdíčko z drátku ozdobené korálky nebo rozkvetlou kytici na tvrdém podkladu.

Setkání dětí a seniorů si nenechali ujít ani zástupci městské obvodu Plzeň 6 starosta Michal Hausner, místostarostka Veronika Lukešová a Jaroslava Vaňková. Podpořili tuto iniciativu svou kreativitou a domů si stejně jako senioři odnesli pestrou jarní dekoraci.

Tato akce přinesla všem radost, ale hlavně podpořila vzájemné porozumění a respekt mezi generacemi. Pro seniory a seniorky to byla příležitost prožít příjemné odpoledne a vzpomenout si na svá školní léta. 

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587