018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Cestujeme po Evropě

Na konci páté třídě jsme se společně vydali na cestu Evropou.

Svou cestu jsme začali nejprve sousedními státy. Vyrobili jsme si cestovní kufry a postupně je zaplňovali. Během projektového týdne jsme se posunuli do vzdálenějších zemí. Připravili jsme si letenky, kufry a vyrazili za dobrodružstvím. Postupně jsme navštívili Řecko, Egypt, Francii, Anglii, Španělsko a nakonec Itálii. V každé zemi jsme se seznámili s místní řečí, písmem, zajímavostmi, tradiční hudbou, tancem, zvyky a samozřejmě jsme hodně i ochutnávali místní jídlo či pití. Největším zážitkem byla pro děti příprava čajových sušenek k čaji o páté, ochutnávka ibiškového čaje, výroba piňaty a tanec. 

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587