018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Halloween v 1.D

Poslední říjnový den se v naší třídě nesl v duchu magie, záhad i duchařiny. Pojďte nahlédnout do dne, kdy jsme si společně užívali učení hrou během projektového dne na téma Halloween. 

Touto cestou bych ráda poděkovala všem nadšeným rodičům (tuším, že především maminkách), protože jste nás vybavili naprosto dokonalými strašidelnými pochutinami. Tyto lahůdky nám skvěle dokreslovaly atmosféru celého dne a navíc se po nich jen zaprášilo. Skvělou odměnou pro mě i bylo, když děti konstatovaly, že to byl skvělý den, protože se vůbec neučily. Jsem ráda, že si to myslí, protože naopak všichni makali jako nikdy. Zaměřili jsem se na komunikaci, spolupráci a respektování druhých. A věřte, že pozorovat tyhle malé bytosti, jak sami domlouvají postup skládání kooperativního třídního obrazu, to byla nejbáječnější část z celého našeho dne. 

Ještě jednou děkuji všem za dobroty, oblékání kostýmů a především za spolupráci. D.T. 

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587