018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Předvánoční tvořivé dílny se seniory v Liticích

Tvoření vánočních dekorací a sníh za oknem dotvořily středeční předvánoční atmosféru ve školní družině. 

Již podruhé se sešli senioři ve školní družině, aby si společně s dětmi vytvořili pěknou vánoční dekoraci. Na tuto akci se tentokrát vydali i ti, kteří kdysi litickou školu opustili jako malí školáci. Nadšeně zasedli k připraveným stolům, na kterých ležel materiál k výrobě a předlohy vánočních věnců, vystřihovánek či motaných ozdob na stromek. Někteří aktivní senioři se nemohli dočkat začátku dílen, a tak začali vyrábět ještě před příchodem pana starosty. Rádi bychom poděkovali všem, kteří akci podpořili, nápadem, přípravami a svou přítomností. 

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587