018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Žáci 4.D plní velkou zkoušku s Dobronauty

Žáci 4.D na hvězdné cestě s Dobrounauty

Žáci 4.D za doprovodu Agentky 008 prošli velkou zkouškou s Dobronauty. V průběhu programu komunikovali s Agentem Bronem a společně ve svých hvězdných týmech plnili úkoly. Tato lekce si kladla za cíl, aby si děti dokázaly naslouchat a spolupracovat. Dále si uvědomily, že každý z nás se v něčem liší a měli bychom to respektovat. Většina týmů si vedla skvěle, uvědomily si totiž, že bez vzájemné spolupráce a dobré komunikace určité problémy vyřešit nelze. I přes určitá úskalí si každý vybojoval svůj průkaz člena hvězdného týmu Dobrounautů a je zase o krok blíže k další výzvě.

Děkujeme paní Agentce 008 Evě Slavíkové a těšíme se na další lekci. 

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587