018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Škola v přírodě na Šumavě se 4.D

Žáci 4.D a 5.B si společne užili školu v přírodě v Železné Rudě na hotelu Belveder.

Škola v přírodě v Železné Rudě

Žáci 4.D společně s páťáky z Růžovky strávili týden školy v přírodě na Belvederu v Železné Rudě. Během týdne prozkoumali mnoho krásných míst a odnesli si spoustu zážitků. Hned první den navštívili rozhlednu na Pancíři a vyfotili se u velmi navštěvovaných dveří Šumavy. Následující den si prošli infocentrum za doprovodu lektora Vildy a dozvěděli se úžasné informace z historie i současného dění na Šumavě. Po obědě si zasportovali v lanovém centru a odpolední program zakončili slibovanou zmrzlinou. Ve středu byli pasováni na hotelové záchranáře, kdy jejich úkolem bylo vyřešit různé situace a ošetřit zranění. Odpoledne navštívili skutečnou stanici horské služby, kde je pan záchranář uvedl do dění záchranné služby a ukázal jim záchranářskou techniku. Ve čtvrtek se vydali na pořádnou túru na Čertovo a Černé jezero, během níž plnili bojovné úkoly, se kterými se skvěle poprali. Nesmíme zapomenout na večerní fandění fotbalovému a hokejovému zápasu. Hráči měli fanouškovskou základnu skutečně nabitou. Celý týden utekl jako voda a my se těšíme zase na příští rok.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587