018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Adventní trhy

 10.12.2009  zasáhla Růžovku vánoční atmosféra.

 Jako každý rok i letos pořádali žáci 26. základní školy Tradiční adventní trhy. Každá třída si postavila svůj vlastní stánek, na kterém nabízela své výrobky. Bylo opravdu z čeho vybírat. Adventní věnce, svícny, perníčky, přáníčka a jiné drobnosti - to vše dávalo znát blížícím se Vánocům. Trhy navštívilo velké množství rodičů, prarodičů, sourozenců, bývalých i současných žáků a mnoho jiných lidí, kteří nějakou drobnou korunou přispěli do třídních kasiček. Výtěžek z trhů bude z části věnován na dálkovou adopci bangladéšťského chlapce Monindra a na nákup krmení do psího útulku na Valše.

Pro zhlédnutí fotografií z Adventních trhů klikněte zde.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587