018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

!!! Obhájili jsme prvenství !!!

Minulý pátek proběhlo v obřadní síni Magistrátu města Plzně slavnostní vyhlášení  projektu "Příkladná spolupráce základních škol se seniory Plzeň 2009".

V pátek 19. března 2010 v 10 hodin převzali zástupci pozvaných mateřských a základních škol z rukou JUDr. Marcely Krejsové a starostů jednotlivých městských obvodů věcné dary jako poděkování za celoroční aktivity pro a se seniory našeho města. Ná závěr slavnostního předávání zahrála několik písní seniorská hudební kapela.

Učitelé naší školy obsadili po prvenství v roce 2008 i letos první místo mezi základními školami za velké množství realizovaných akcí a jejich dlouhodobou udržitelnost. Kromě diplomu jsme obdrželi veliký LCD televizor, který nám udělal radost a brzy bude používán k potřebám školy.

Chtěli bychom se i v tomto roce věnovat spolupráci s našimi staršími spoluobčany, a tak již realizujeme další aktivity.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587