018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Ekotýden na 26.ZŠ

V týdnu od 8. do 12.11.2010 budou žáci soutěžit ve sběru starého papíru, baterií a elektrozařízení a  zapojení školy do projektu „Recyklohraní“.

 Ve dnech 8. - 12.listopadu 2010 proběhne na naší škole akce „EKOTÝDEN“. Součástí  tohoto projektu je soutěž tříd ve sběru starého papíru, vybitých baterií a elektrozařízení. Všichni žáci mohou v těchto dnech nosit do školy starý papír (noviny, časopisy svázané do balíků nebo v krabicích), který si doma zváží a množství nahlásí třídnímu učiteli, vybité baterie (ze svítilen, hraček, elektroniky, dálkových ovladačů, hodin, budíků,  apod. – max. rozměr 9 x 5 cm) a staré vyřazené drobné elektrozařízení (mp3 přehrávače, malá rádia, diskmany, walkmany, kalkulačky, mobilní telefony, elektronické hračky).

Tříděný odpad bude vybírán v uvedených dnech od 7.40 do 7.55 hod a vždy o velké přestávce v přízemí u hlavního vchodu do školy.

Výtěžek akce bude použit na adopci zvířete – želvy ostruhaté - v ZOO Plzeň (již potřetí).

 Prosíme Vás o podporu  projektu a děkujeme za spolupráci!

Žáci ekologického semináře 7. tříd a Jaroslava Kubátová

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587