018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Jarní koncert

Škaredá středa ve znamení hudby.

Na naší škole se pomalu stává tradicí, že se jedno jarní dopoledne všichni svátečně naladí a obléknou a vyrazí za kulturou. Letos volba termínu pro jarní koncert padla na středu 20. dubna. Třeťáci až deváťáci tak strávili poslední den před velikonočními prázdninami s hudbou. Již tradičně je tento koncert pořádán ve spolupráci s Plzeňským orchestrálním sdružením a koná se v prostorách společenského sálu plzeňské Vodárny. V letošním programu byly opět zařazeny skladby různých žánrů a období, nechyběl ani "výlet" do oblasti hudby populární. Všichni si také jistě s chutí zazpívali - vždyť nevyužít možnosti zazpívat si s doprovodem celého orchestru, to by byla škoda.

Koncert byl příjemným zpestřením předvelikonočního času. Posluchači byli vnímaví a zaslouží pochvalu. Velký dík pak patří nejen všem účinkujícím muzikantům, kteří si pro děti udělali čas, ale také letos výborným moderátorům, Jarce Říhové a Jirkovi Helusovi. Doufáme, že v této příjemné tradici budeme pokračovat i v letech příštích.

Pro zhlédnutí fotografií klikněte zde.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587