018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

1.A na golfu

V golfovém resortu Alfrédov se naše třída I.A Litice  poprvé zúčastnila golfového tréninku pod vedením profesionálních trenérů Míry a Honzy.

Golf je dnes nejenom sportem, ale i způsobem života a životní filozofií. Golf je nejpopulárnější světovou aktivitou, která spojuje sport, společenské události a obchod.

Golfová hřiště jsou v krásném prostředí a jejich relaxační atmosféra je ideálním místem pro uskutečňování neformálních setkání.

A navíc je klinicky prokázáno, že chůze je nejpřirozenější a nejzdravější pohyb a tedy i nejpřirozenější forma aktivity pro lidský organismus.

V golfovém resortu Alfrédov se naše třída I.A Litice  poprvé zúčastnila golfového tréninku pod vedením profesionálních trenérů Míry a Honzy.

 Ti nás přivítali:

„Strávíte s námi báječný čas a po prvních okamžicích s golfovou holí se budete ptát sami sebe, jak jste bez této hry mohli tak dlouho vydržet. Odhalíme vám zákoutí golfového světa. Při praktických i teoretických lekcích je pak možnost zakončit zkouškou z golfové způsobilosti a získání handicapu 54. 

Potřebujete jen tričko s límečkem, plátěné kalhoty (ne jeans) a pohodlé obutí s rovnou podrážkou (nejlépe tenisky). Vše ostatní je vám je k dispozici. Příjemný trénink.“

 

Už víme, co je to green, umíme si připravit míčky na hru, odpálit i patovat. Navíc jsme v oboře pozorovali daňky.

Rychle nám trénink utekl a autobus nás odvezl zpět do školy. Všem se moc líbilo.

 

Pro zhlédnutí fotografií klikněte zde.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587