1.A na golfu

V golfovém resortu Alfrédov se naše třída I.A Litice  poprvé zúčastnila golfového tréninku pod vedením profesionálních trenérů Míry a Honzy.

Golf je dnes nejenom sportem, ale i způsobem života a životní filozofií. Golf je nejpopulárnější světovou aktivitou, která spojuje sport, společenské události a obchod.

Golfová hřiště jsou v krásném prostředí a jejich relaxační atmosféra je ideálním místem pro uskutečňování neformálních setkání.

A navíc je klinicky prokázáno, že chůze je nejpřirozenější a nejzdravější pohyb a tedy i nejpřirozenější forma aktivity pro lidský organismus.

Ti nás přivítali:

„Strávíte s námi báječný čas a po prvních okamžicích s golfovou holí se budete ptát sami sebe, jak jste bez této hry mohli tak dlouho vydržet. Odhalíme vám zákoutí golfového světa. Při praktických i teoretických lekcích je pak možnost zakončit zkouškou z golfové způsobilosti a získání handicapu 54.

Potřebujete jen tričko s límečkem, plátěné kalhoty (ne jeans) a pohodlé obutí s rovnou podrážkou (nejlépe tenisky). Vše ostatní je vám je k dispozici. Příjemný trénink.“

Už víme, co je to green, umíme si připravit míčky na hru, odpálit i patovat. Navíc jsme v oboře pozorovali daňky.

Rychle nám trénink utekl a autobus nás odvezl zpět do školy. Všem se moc líbilo.

Pro zhlédnutí fotografií klikněte zde.