Úspěch v okresním kole Olympiády v českém jazyce

V úterý 26. ledna se uskutečnilo okresní kolo Olympiády v českém jazyce.

„Měsíční závod pro zdraví“ stále můžeš začít běhat!

Nikdy není pozdě začít běhat! Přemoz lenost a vyběhni :-) Do konce závodu nám zbýbá ještě 19 dní, za takovou dobu se dá uběhnout ještě mnoho kilometrů. Velká pochvala dětem i rodičům za krásné výkony!!!

„Měsíční závod pro zdraví“ v plném proudu! Stále se můžeš zúčastnit.

Vážení rodiče, milí žáci,  v plném proudu se nám rozjel  „Měsíční závod pro zdraví" pro všechny třídy naší školy v Plzni i v Liticích na denní i distanční výuce.

V pátek 15. 1. 2021 jsme odstartovali „Měsíční závod pro zdraví“

Vážení rodiče, milí žáci, v pátek 15.1. jsme odstartovali „Měsíční závod pro zdraví" pro všechny třídy naší školy v Plzni i v Liticích na denní i distanční výuce.

Výzva pro všechny žáky naší školy v Plzni i v Liticích „Měsíční závod pro zdraví“

Vážení rodiče, milí žáci, vyhlašujeme „Měsíční závod pro zdraví" pro všechny třídy naší školy v Plzni i v Liticích na denní i distanční výuce.

Vánoční přání z tenisového klubu

Tenis v tomto školním roce 2020/2021 probíhá v omezeném režimu a opět bude bohužel od pátku 18. 12. 2020 přerušen.

Mistrovství Evropské unie v šachu

DVĚ MEDAILE Z MISTROVSTVÍ EVROPSKÉ UNIE (Kouty nad Desnou, 15.8. – 22.8.2020)

Císařovy nové šaty

Dne 24. 9. proběhl na naší škole projektový den, zaměřený na oděvní průmysl a jeho dopady a přesahy z hlediska globálních problémů.

Výlet do Konstantinových Lázní

Dne 2. a 3. 9. 2020 se třída 8. B zúčastnila výletu do Konstantinových Lázní.