Barevný týden je tu opět

Týden od 23. 5. do 27. 5. se na naší škole proměnil v barevný. A to nejen v budově školy.

Červené pondělí

Červený šátek, červená růže, červená jahoda, červená beruška, červené pondělí.

Bílý pátek

... bílá, bílá, bílá, bílá, komu by se nelíbila. Bílá vrána, bílá noc, bílé není nikdy moc...

"ÚCTA K ŽIVOTU" aneb Jak udělat svět lepší?

Dne 26. dubna proběhl na naší škole projektový den, který vycházel ze sedmero "věcí lidských" podle Jana Amose Komenského.

Dějepisné představení - Expedice do středověku

V pátek 29. 4. navšívili 4., 5. a 7. třídy dějepisné představení s názvem Expedice do středověku.

Velikonoční kolo 3. ročníku turnaje ve stolním tenise – „PINČES CUP“ 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

V pátek 22. 4. proběhlo po dlouhé nucené odmlce způsobené karanténními opatřeními v souvislosti s onemocněním Covid-19 velikonoční kolo 3. ročníku turnaje ve stolním tenise již se zaběhlým názvem „Pinčes cup“ 26. ZŠ Plzeň – Růžovka .

Růžovka uklízela Česko

Téměř padesátka žáků druhého stupně přišla v sobotu 2. dubna 2022 dobrovolně úklízet Borský park a České údolí.

Teplákový den

„... V teplácích já kráčím hrdě dál v nich každý může zářit, být módní ideál...“

Ponožkový den

Dne 21. 3. 2022 se na naší škole opět uskutečnil PONOŽKOVÝ DEN jako projekt podporující lidi s Downovým syndromem.

„Růžovka uklízí Česko“

„Růžovka uklízí Česko“ – 2. 4. 2022 od 9:00 hod