GRV - Lisabon 2019 - Chudoba a její globální souvislosti

V srpnu 2019 jsem se spolu s 11 dalšími pedagogy (učiteli a řediteli škol z celé republiky) zúčastnila studijní cesty  NIDV - Globálního rozvojového vzdělávání v portugalském Lisabonu .

Wimbledon 2019

Letošní Wimbledon měl několik vrcholů. Největším bylo finále mezi Federerem a Djokovičem. Ale pro nás vyhrála Bára.

Za Jakubem do Lhoty

Tradiční výlet na konci školního roku podnikli společně litičtí čtvrťáci a páťáci.

Abeceda peněz - litický jarmark

V pátek 14. 6. odpoledne bylo v Liticích živo.

soutěž Vyzkoušej si být učitelem

I letos slavíme úspěch.

5. A v Centru robotiky

Páťáci z Litic navštívili v květnu Centrum robotiky.

Škola v přírodě Hartmanice - 5. A a 5. B

Třídy 5. A a 5. B strávily společnou školu přírodě v Hartmanicích.

Řemeslo má zlaté dno

Obrovský úspěch!

Velikonoční kolo 2. ročníku turnaje ve stolním tenise - PINČES CAP 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

V pátek 29. 4. se uskutečnilo v pořadí druhé velikonoční kolo 2. ročníku PINČES CAP 26. ZŠ Plzeň – Růžovka