Cestovní kancelář 5. C

Děti z 5. C si vyzkoušely, jak by mohla vypadat práce v cestovní kanceláři.

Hodina plná bádání v 3. C

Ve 3. C jsme si udělali hodinu plnou měření.

Jarní Ekotýden

Od 13. do 16. března 2023 se bude na Růžovce v Liticích opět sbírat starý papír a vybité baterie.

Termokamery ve výuce fyziky

Díky vzdělávacímu projektu LabIR Edu Výzkumného centra Západočeské univerzity v Plzni měli žáci naší školy zapůjčené termokamery.

Grantový program O2 Chytrá škola

V letošním roce se naší škole podařilo získat finanční dar z grantového programu O2 Chytrá škola. Podpořený projekt se bude dotýkat dvou oblastí: umělé inteligence a digitálního zdraví dětí.

UPOZORNĚNÍ ze školní jídelny

S platností od 1. 3. 2023 je umožněn dětským strávníkům, kteří se v daný den stravovali ve školní jídelně, aby si dali přídavek .

Projektový den Kostkáček

V pondělí 30.1. 2023 proběhl ve 2.A projektový den Kostkáček. Žáci stavěli z kostek stavebnice Lego řadu všedních i nevšedních věcí. V nabízených aktivitách se našel prostor i pro kreativitu. Vyznikaly nevšední výtvory.

Jóga s Blueboty

Vydržet jógovou pozici po dobu jízdy robota Bluebota bylo pro prvňáčky zajímavé a zcela neobvyklé. Pozice měnili podle připraveného plánu.

Vánoční kolo 4. ročníku turnaje ve stolním tenise – „PINČES CUP“ 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

Ve středu 21. 12. proběhlo již tradiční vánoční kolo turnaje ve stolním tenise se zaběhlým názvem „Pinčes cup“ 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

Příspěvek na Klárku

Část výtěžku, 12 500 Kč, z adventních trhů jsme věnovali Klárce.