1. MÍSTO V KONVERZAČNÍ SOUTĚŽI

V úterý 19. 2. se uskutečnilo okresní kolo konverzační soutěžě v anglickém jazyce , ve kterém naši školu reprezentovala Gabriela Jusková ze 6. A v mladší kategorii a Adéla Šamajová z 9. A v kategorii starší.

Vánoční kolo 2. ročníku turnaje ve stolním tenise - PINČES CAP 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

Ve středu 19. 12. proběhlo 1. kolo druhého ročníku turnaje ve stolním tenise „ Pinčes cap“ 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

Pasco v hodině fyziky

Při připraktickém určování tepla přijatého při tepelné výměně žáci osmých ročníků využívali sadu senzorů Pasco.

Mikuláš a čerti pro děti ze ZŠ speciální (pobočka Rabštejnská)

Dne 3. 12. 2018 děti našeho parlamentu udělaly mikulášskou nadílku pro postižené děti ze ZŠ speciální, pobočka Rabštejnská (v centru Nováček).

Úspěch v paličkování

100. VÝROČÍ REPUBLIKY i v paličkování

Malá douška k projektovému dni

Je to měsíc, co jsme si připomněli významné výročí našeho státu tematicky zaměřeným projektovým dnem a výchovným koncertem.

5. A završila projekt Abeceda peněz

Díky loňskému projektu Abeceda peněz si na květnovém jarmarku současná třída 5. A vydělala bezmála 13 tisíc korun.

Šesté ročníky na adaptačním kurzu v Úborsku u Janovic nad Úhlavou

V termínu od 17. 9. – 19. 9. 2018 (pondělí – středa) se šesté ročníky zúčastnily adaptačního kurzu („slučáku“) v malebném prostředí Pošumaví, konkrétně v areálu penzionu U Jandů, který vyrostl v obci Úborsko nedaleko Janovic nad Úhlavou.

Centrum robotiky

Centrum robotiky pořádá kroužky pro děti od 6 do 18 let.