Mikuláš a čerti pro děti ze ZŠ speciální (pobočka Rabštejnská)

Dne 3. 12. 2018 děti našeho parlamentu udělaly mikulášskou nadílku pro postižené děti ze ZŠ speciální, pobočka Rabštejnská (v centru Nováček).

Pyžamová party aneb možná přijde čert a Mikuláš

V úterý 4. 12. 2018 uspořádal školní parlament pro děti ze školní družiny odpolední program.

Úspěch v paličkování

100. VÝROČÍ REPUBLIKY i v paličkování

Županový den

Další tématický den patřil županům.

Malá douška k projektovému dni

Je to měsíc, co jsme si připomněli významné výročí našeho státu tematicky zaměřeným projektovým dnem a výchovným koncertem.

Druhé setkání školních parlamentů města Plzně

Setkání školních parlamentů se konalo ve středu 21.11. ve SVČ Radovánek v Pallově ulici v Plzni.

5. A završila projekt Abeceda peněz

Díky loňskému projektu Abeceda peněz si na květnovém jarmarku současná třída 5. A vydělala bezmála 13 tisíc korun.

Šesté ročníky na adaptačním kurzu v Úborsku u Janovic nad Úhlavou

V termínu od 17. 9. – 19. 9. 2018 (pondělí – středa) se šesté ročníky zúčastnily adaptačního kurzu („slučáku“) v malebném prostředí Pošumaví, konkrétně v areálu penzionu U Jandů, který vyrostl v obci Úborsko nedaleko Janovic nad Úhlavou.

Centrum robotiky

Centrum robotiky pořádá kroužky pro děti od 6 do 18 let.