Škola v přírodě Hartmanice - 5. A a 5. B

Třídy 5. A a 5. B strávily společnou školu přírodě v Hartmanicích.

Řemeslo má zlaté dno

Obrovský úspěch!

Velikonoční kolo 2. ročníku turnaje ve stolním tenise - PINČES CAP 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

V pátek 29. 4. se uskutečnilo v pořadí druhé velikonoční kolo 2. ročníku PINČES CAP 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

Vítězství v obvodním kole v malém fotbale

Ve středu 10. 4. se nám podařil velký úspěch v podobě vítězství v obvodním kole v malém fotbale, které se konalo v areálu 20. ZŠ (Brojova)

Ekotýden 2019

Na Růžovce se o pět po roce sbírá starý papír

Paličkování

Výstava "Křížené nitky"

1. MÍSTO V KONVERZAČNÍ SOUTĚŽI

V úterý 19. 2. se uskutečnilo okresní kolo konverzační soutěžě v anglickém jazyce , ve kterém naši školu reprezentovala Gabriela Jusková ze 6. A v mladší kategorii a Adéla Šamajová z 9. A v kategorii starší.

Vánoční kolo 2. ročníku turnaje ve stolním tenise - PINČES CAP 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

Ve středu 19. 12. proběhlo 1. kolo druhého ročníku turnaje ve stolním tenise „ Pinčes cap“ 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

Pasco v hodině fyziky

Při připraktickém určování tepla přijatého při tepelné výměně žáci osmých ročníků využívali sadu senzorů Pasco.

Mikuláš a čerti pro děti ze ZŠ speciální (pobočka Rabštejnská)

Dne 3. 12. 2018 děti našeho parlamentu udělaly mikulášskou nadílku pro postižené děti ze ZŠ speciální, pobočka Rabštejnská (v centru Nováček).