,,Myslím, tedy jsem" projektový den v Liticích

Projektový den s názvem "Myslím, tedy jsem" se konal ve čtvrtek 18.5. v rámci celé školy. Přinesl žákům spoustu zábavy a nových poznatků. Tento den byl plný různých úkolů, které měly za cíl procvičit logiku, matematiku, šifrování a algoritmizaci.

Zábavné odpoledne ve 26. Základní školy v Liticích

Jarní tvořivé dílny navštívili senioři a seniorky z Litic a společně s dětmi ze školní družiny vytvořili krásnou jarní dekoraci.

Velikonoční kolo 4. ročníku turnaje ve stolním tenise – „PINČES CUP“ 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

V pátek 21. 4. proběhlo již tradiční velikonoční kolo turnaje ve stolním tenise se zaběhlým názvem „Pinčes cup“ 26. ZŠ Plzeň – Růžovka .

Digitální zdraví dětí ve 4.A

Dvouhodinový workshop na téma Digitální zdraví dětí ve čtvrté třídě vedla zkušená lektorka Mgr. Zdeňka Černá ze Slow Tech Institute.

5. B na cestě kolem světa

S páťáky jsme se v rámci projektu Cesta kolem světa vydali prozkoumat různá zákoutí, tradice, geografii a obyvatele cizích zemí.

Umístění v matematické soutěži

Michael Vlna se účastnil celorepublikové soutěže Matematický klokan.

Cestovní kancelář 5. C

Děti z 5. C si vyzkoušely, jak by mohla vypadat práce v cestovní kanceláři.

Hodina plná bádání v 3. C

Ve 3. C jsme si udělali hodinu plnou měření.

Jarní Ekotýden

Od 13. do 16. března 2023 se bude na Růžovce v Liticích opět sbírat starý papír a vybité baterie.

Termokamery ve výuce fyziky

Díky vzdělávacímu projektu LabIR Edu Výzkumného centra Západočeské univerzity v Plzni měli žáci naší školy zapůjčené termokamery.