Úspěšné okresní kolo v přespolním běhu družstev – 6. 10. 2022

Ve čtvrtek 22. 4. jsme se jako v předchozích letech zúčastnili okresního kola v přespolním běhu družstev , které se konalo v nedalekém Borském parku.

„Růžovka opět uklízí Česko“ – 20. 9. 2022

Již podruhé se naše škola zapojila do celorepublikové akce Ukliďme Česko.

Adaptační kurz 6. ročníku

Žáci 6. ročníku se zúčastnili adaptačního kurzu.

Noví prvňáčci :-)

Letos přivítala nejen prvňáčky na začátku školního roku nová fasáda školy, jak jinak  - růžová.

Slavnostní vyřazení IX. ročníků – 29. 6. 2022

Jako každoročně na závěr školního roku proběhlo slavnostní vyřazení IX. ročníků.

Vzhůru do oblak s 5. C (DEPO2015)

Před několika dny jsme navštívili nádhernou expozici v DEPO2015, kterou výstižně popisuje její název Vzhůru do oblak. Pojďte se s námi podívat nejen do oblak.

Studuj srdcem - první pomoc

Dne 9.6. naše třída 9.B navštívila Střední zdravotnickou školu a Vyšší odbornou školu v Plzni.

Řemeslo má zlaté dno - krásný úspěch

Po dvouleté pauze Krajský úřad Plzeňského kraje opět vyhlásil rukodělnou soutěž "Řemeslo má zlaté dno", které se zúčastnila i 26. ZŠ.

Nová naučná stezka v Liticích a druháci byli u toho

Lesní stezka na Dubové hoře přivítala první návštěvníky, kterými byli žáci 2. tříd z Litic.

Tom a Ema u druháků v Liticích

Druháci z Litic si užili celý den s loutkami Tomem a Emou.