Slavnostní vyřazení IX. ročníků – 29. 6. 2022

Jako každoročně na závěr školního roku proběhlo slavnostní vyřazení IX. ročníků.

Vzhůru do oblak s 5. C (DEPO2015)

Před několika dny jsme navštívili nádhernou expozici v DEPO2015, kterou výstižně popisuje její název Vzhůru do oblak. Pojďte se s námi podívat nejen do oblak.

Studuj srdcem - první pomoc

Dne 9.6. naše třída 9.B navštívila Střední zdravotnickou školu a Vyšší odbornou školu v Plzni.

Řemeslo má zlaté dno - krásný úspěch

Po dvouleté pauze Krajský úřad Plzeňského kraje opět vyhlásil rukodělnou soutěž "Řemeslo má zlaté dno", které se zúčastnila i 26. ZŠ.

Nová naučná stezka v Liticích a druháci byli u toho

Lesní stezka na Dubové hoře přivítala první návštěvníky, kterými byli žáci 2. tříd z Litic.

Tom a Ema u druháků v Liticích

Druháci z Litic si užili celý den s loutkami Tomem a Emou.

"ÚCTA K ŽIVOTU" aneb Jak udělat svět lepší?

Dne 26. dubna proběhl na naší škole projektový den, který vycházel ze sedmero "věcí lidských" podle Jana Amose Komenského.

Dějepisné představení - Expedice do středověku

V pátek 29. 4. navšívili 4., 5. a 7. třídy dějepisné představení s názvem Expedice do středověku.

Velikonoční kolo 3. ročníku turnaje ve stolním tenise – „PINČES CUP“ 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

V pátek 22. 4. proběhlo po dlouhé nucené odmlce způsobené karanténními opatřeními v souvislosti s onemocněním Covid-19 velikonoční kolo 3. ročníku turnaje ve stolním tenise již se zaběhlým názvem „Pinčes cup“ 26. ZŠ Plzeň – Růžovka .

Růžovka uklízela Česko

Téměř padesátka žáků druhého stupně přišla v sobotu 2. dubna 2022 dobrovolně úklízet Borský park a České údolí.