„Měsíční závod pro zdraví“ v období 15. 1. - 15. 2.

Skončil nám „Měsíční závod pro zdraví“. Vyhodnocení naleznete v pondělí 22. 2. zde na stránkách školy.

Výzva do konce února - nakresli si GPS obrázek

Pro podporu zdravého pohybu venku, máme pro vás další výzvu oddychovku - nakresli si GPS obrázek.

Poslední dny do konce „Měsíčního závodu pro zdraví“ o nejdelší vzdálenost v souvislém běhu a běhu na lyžích.

Velký obdiv všem závodníkům, kteří se do měsíčního zimního závodu pustili a vydrželi!!!  Zbývají nám poslední dny do konce závodu. Výsledky je možné zasílat do 15. 2. (do 12:00).

„Měsíční závod pro zdraví“ VŠICHNI MAJÍ ŠANCI! PŘIDAT SE MŮŽEŠ KDYKOLIV.

Informace o způsobu vyhodnocování zaslaných výsledků.

14 dní do konce „Měsíčního závodu pro zdraví“ o nejdelší vzdálenost v souvislém běhu a běhu na lyžích - !!! POZOR ZMĚNA !!!

Děkujeme všem rodičům, závodníkům a nadšencům, kteří se do zimního závodu pustili.

Úspěch v okresním kole Olympiády v českém jazyce

V úterý 26. ledna se uskutečnilo okresní kolo Olympiády v českém jazyce.

„Měsíční závod pro zdraví“ stále můžeš začít běhat!

Nikdy není pozdě začít běhat! Přemoz lenost a vyběhni :-) Do konce závodu nám zbýbá ještě 19 dní, za takovou dobu se dá uběhnout ještě mnoho kilometrů. Velká pochvala dětem i rodičům za krásné výkony!!!

„Měsíční závod pro zdraví“ v plném proudu! Stále se můžeš zúčastnit.

Vážení rodiče, milí žáci,  v plném proudu se nám rozjel  „Měsíční závod pro zdraví" pro všechny třídy naší školy v Plzni i v Liticích na denní i distanční výuce.

V pátek 15. 1. 2021 jsme odstartovali „Měsíční závod pro zdraví“

Vážení rodiče, milí žáci, v pátek 15.1. jsme odstartovali „Měsíční závod pro zdraví" pro všechny třídy naší školy v Plzni i v Liticích na denní i distanční výuce.

Výzva pro všechny žáky naší školy v Plzni i v Liticích „Měsíční závod pro zdraví“

Vážení rodiče, milí žáci, vyhlašujeme „Měsíční závod pro zdraví" pro všechny třídy naší školy v Plzni i v Liticích na denní i distanční výuce.