Školní parlament

Ahoj!

My jsme školní parlament a vítáme vás na našich stránkách. Jsme žáci, kteří zastupují jednotlivé třídy. Scházíme se v pátek pod vedením pí uč. Ulčové. Společně se snažíme vylepšit a oživit školní rok různými akcemi. Nápady žáků se snažíme zrealizovat tak, jak nejlépe to jde.

Tým školního parlamentu na šk. rok 2022/23:

DEN BEZ BATOHU

Dne 16. 11. u nás ve škole proběhl DEN BEZ BATOHU.

Návštěva dětí ze ZŠ Speciální, pobočka Rabštejnská

Dne 3.11. 2022 se u nás v tělocvičně konala akce pro děti z Nováčku.

Zelené úterý

Zelená je tráva, zelený je salát, zelený je čaj, zelený byl čtvrtek před Velikonocemi a na semaforu pravě svítí zelená pro další barvu, do které se děti z „Růžovky“ oblékly.

Barevný týden je tu opět

Týden od 23. 5. do 27. 5. se na naší škole proměnil v barevný. A to nejen v budově školy.

Červené pondělí

Červený šátek, červená růže, červená jahoda, červená beruška, červené pondělí.

Bílý pátek

... bílá, bílá, bílá, bílá, komu by se nelíbila. Bílá vrána, bílá noc, bílé není nikdy moc...

Duhový týden

Vzhledem k tomu, že sluníčko v této době moc nesvítí, pojďme si školu trochu rozsvítit...

Mikulášská párty

Dne 5. 12. 2019 se u nás ve škole konala Mikulášská párty pro děti z naší družiny.

Čerti, andělé a Mikuláš v ZŠ speciální Plzeň

Dne 5. 12. 2019 se školní parlament zúčastnil mikulášské nadílky v centru Nováček.

Setkání školních parlamentů

V úterý 12. 11. 2019 se někteří členové školního parlamentu zúčastnili besedy o stravování ve školních jídelnách. Beseda se konala ve volnočasovém centru Radovánek a zúčastnilo se jí několik plzeňských škol.