Nováček opět na Růžovce

V úterý 30. 1. 2024 se náš školní parlament opět sešel se skupinou našich dlouholetých kamarádů ze ZŠ speciální, pobočka Rabštejnská.

ZŠ speciální, pobočka Rabštějnká je škola s dětmi, které jsou jakýmkoliv způsobem hendikepovaní. Naši žáci se na ně vždy těší a přivítají je s otevřenou náručí a s úsměvem na tváři. Měli jsme pro ně připravené aktivity, kde se žáci z Nováčku sportovně zapojili. Každá aktivita je bavila, byli moc šikovní a vedli si skvěle. Aktivity byly typu: kopání míče na bránu, házení míče do basketbalového koše, gymnastické kruhy - houpání a výdrž atd. Za skvěle odvedenou práci dostaly děti z Nováčku čokoládovou medaili a diplom. My jim tímto děkujeme, že jsme se s nimi mohli opět vidět a budeme se na ně zase těšit příště. Děkujeme tak i našemu školnímu parlamentu, za ochotu a za skvěle strávený čas.

Sepsala a fotila předsedkyně školního parlamentu Julie Krettová z 9. A, fotogarfie Vojtěch Slepička z 8. A.