Naše akce

Turnaj v házené - 7. třída

Dne 11. 5. se dívky ze 7. ročníku zúčastnily turnaje v házené na 31. ZŠ v Plzni.

Exkurze na ZČU

ŠD se byla s třeťáky podívat na ZČU katedře biologie.

Program Bezpečný pes ve ŠD

4.oddělení ŠD navštívilo začátkem května ŠD v Liticích, kde probíhal program Bezpečný pes – to je zábavně naučný program, který je zaměřen na zásady bezpečnosti při kontaktu se psem.

JARO v 6. oddělení (třída 3. B)

Jaro se 3. B jsme přivítali v městské knihovně.

2. C v ŠD - preventivní program bezpečný pes

V pondělí 2. 5. jsme vyrazli na výlet do Litic, abychom se zůčastnili preventivního programu s názvem "Bezpečný pes".

Děti z 1. A a 3. A navštívily svíčkárnu Rodas

Prvňáčci a třeťáci z družiny z Liitic na konci dubna navštívili svíčkárnu Rodas.

Litická družina v dubnu

V dubnu jsme s naší družinou využili pěkného počasí k vycházkám a družinovým hrám na hradě.

První čtvrtletí v ŠD

Ať je venku teplo..... nebo zima, nejlépe nám je venku na čerstvém vzduchu.

Duben v 2. oddělení

Ohlédnutí za velikonočním pondělím, štafeta o sladkou mrkvičku, ukázka z kroužku Mladý záchranář a vycházky do přírody. To vše jsme prožili s třeťáky ve školní družině.

1. C v knihovně na Borech

Žáci 4. oddělení navštívili se školní družinou 2x knihovnu na Borech.