Prohlídka stadionu Viktorky

Jak to vypadá v zázemí FC Viktoria Plzeň?

Pojďte se s námi podívat. Žáci II. družinového oddělení si vysoutěžili 3. místo o nejoriginálnější plakát k 108. výročí Viktorky. Mohli jsme se tak společně vydat na prohlídku stadionu.

Zázemím nás provedl sympatický Michal Belšán. Zavedl nás do prostor, kam se běžný návštěvník a fanoušek nedostane. Podívali jsme se například do sálu, kde se pořádají tiskové konference. Tady si děti mohly představit, jaké to je sedět na místě trenéra, tiskového mluvčího nebo tlumočníka a poskytovat rozhovory zástupcům médií. Pan Belšán si naše malé fotbalisty také vyzkoušel. Za správnou odpověď obdrželi kartičku fotbalisty. Prohlídli jsme si zázemí šaten a dozvěděli se spoustu informací kolem přípravy na zápas a péče o hráče.

Vyzkoušeli jsme si i nástup týmů na hřiště a poseděli na střídačce.

Návštěva na stadionu se nám moc líbila, především klukům fotbalistům, kteří byli plni dojmů.

Navíc jsme si domů nesli viktoriánský fotbalový míč, který jsme dostali jako dárek. Kluci už se těší, až ho vyzkouší.