Projektový den Etiketa

Ve dnech 4., 5. a 13. 3. 2024 se uskutečnil projektový den ve všech 3.třídách na téma Zásady společenského chování - Etiketa.

Ve všech třetích třídách proběhl projekt společenského chování. Žáci se zábavnou formou v několika blocích seznámili se základy Etikety - zdravení, oslovování, představování, oblékání, stolování, v kině a divadle a v dopravních prostředcích. Vyzkoušeli si společenské oblečení, naučili skládat ubrousky na sváteční stůl, nyní už ví, kdo je společensky významnější a jak se správně a ohledupně chovat v divadle či dopravním prostředku, zkusili namalovat návrh na školní uniformu pro "Růžovku" a mnoho dalšího. Před obědem ve školní jídelně nechyběl ani předkrm, poté dezert.

Všichni žáci byli moc šikovní, společně spolupracovali a snad si i toto společenské dopoledne užili.