Naše akce

3. oddělení ŠD na vánočních trzích a ve vánoční knihovně

3. oddělení ŠD navštívilo v měsíci prosinci vánoční trhy na náměstí Republiky.

Předvánoční čas ve 4. a 5. oddělení ŠD

Vánoční trhy s 3. B

Poslední akcí tohoto roku byl výlet na vánoční trhy.

3. oddělení ŠD ve svíčkárně Rodas

V úterý 12.prosince vyrazili žáci 3. C se školní družinou do svíčkárny Rodas v Liticích.

3. B v knihovně

3.B + čtvrté třídy v Rodasu

Děti ze 4.A a 4.D navštívily svíčkárnu Rodas

Příjemnou vánoční atmosféru jsme si s dětmi užili při výrobě voňavých svíček a dárečků ve svíčkárně Rodas v Liticiích.

Rozsvícení vánočního stromu v Liticích

Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v Liticích zahájily tradičně děti ze školní družiny pásmem vánočních koled.

Adventní trhy v Lidovém domě v Liticích

Příjemnou předvánoční atmosféru jsme načerpali na tradičních vánočních trzích v Lidovém domě v Liticích. Děti ze školní družiny vyrobily mnoho krásných výrobků a zazpívaly krátké pásmo složené z vánočních koled za doprovodu fléten.

3. oddělení ŠD v knihovně na Borech

Do knihovny chodíme pravidelně 1x měsíčně – čtenáři si zde půjčují a vracejí knihy, ostatní děti si mohou zahrát deskové hry nebo si prohlížet knížky a časopisy.