018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Naše akce

Podzim v ŠD Litice

Podzim byl časem seznamování a poznávání.

Podzim v Luftovce

Nejmladší žáčci ze školní družiny vyrazili na delší procházku s cílem "Luftova zahrada". Procházka po zajímavé a krásné zahradě se nám moc líbila. Za krásného slunečného počasí jsme si prohléhli podzimně zbarvené stromy, jezírka, včelí úly a nechyběla ani prohlídka netradičních soch. 

Děti dětem - uklidíme Bory

  Do úklidu  okolí Centra volného času Skupovka a blízkých základních škol se v rámci Projektu 72 s radostí zapojili naši družinoví žáci 2. a 3. tříd. Odměnou jim byl nejen drobný dárek od pořadatelů, ale i vylepšené prostředí na jejich oblíbených průlezkách v Baarově ulici.  

Čtení od babičky

Ve středu 12. 10. 2022 žákům druhých tříd přišla do školní družiny přečíst své nejoblíbenější pohádky babička paní Chaloupková. Žákům přečetla pohádky o kocourovi Mikešovi. Všem žákům se čtení moc líbilo, babičce za odměnu namalovali obrázky. Moc děkujeme, babičko :-).

Září s 3. C a 4. B

Během měsíce září si děti v Borském parku stavěly přístřešky a procvičovaly gymnastické cviky.

Výstava EVROPA 2050

V úterý 27. 9. 2022 byla vernisáží před plzeňskou radnicí zahájena výstava EVROPA 2050 aneb Copa to tu bude? Výstava je příspěvkem města Plzně k probíhajícímu předsednictví České republikyv Radě Evropské unie. Do vytvoření výstavy se zapojilo 15 základních škol, včetně naší "Růžovky".  V galerii obrázků nalezte ukázku některých výtvarných děl, všechna díla můžete shlédnout na náměstí a pomocí QR kódu hlasovat a vyslovit svůj názor na vytvořená díla našich žáků.      

Červen v ŠD Litice

Červen v litické družině....

Letní družinová slavnost

V úterý 28. 6. 2022 litická družina připravila pro rodiče letní družinovou slavnost.

Flétničkové pískání v Liticích

V předposledním červnovém týdnu jsme si opět společně zahráli ve školce na Borech a v družince v Liticích.  

Klub dobrých nápadů

Školní rok se chýlí ke konci a na Klubu dobrých nápadů jsme ještě stihli několik zážitků.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587