Naše akce

Jarní úklid školní zahrady v Liticích

Do jarního úklidu školní zahrady v LIticích se zapojily všechny děti ze školní družiny.

2. B se ŠD v Akva Teře

Žáci 2 .B se byli se ŠD podívat na zvířátka v Akva Teře na Palackého tř. v Plzni.

Z pohádky do pohádky

Družinoví žáci se zapojili do výtvarné soutěže "Z pohádky do pohádky", kterou vyhlásil Doubravecký klub Plzeň.

Deka pro...

Vychovatelky školní družiny se zapojily do charitativního projektu Deka pro...

„ZOO a BZ – docela jiný svět již 60 let“

Žáci školní družiny se zapojili do výtvarné a literární soutěže „ ZOO a BZ – docela jiný svět již 60 let “.

Jarní slavnost v Liticích

Na začátek dubna jsme s dětmi připravili Jarní slavnost.

1. C v Akvateře

Po úterní návštěvě ZOO jsme hned druhý den navštívili ještě Akvateru.

Knihovna v Liticích má nové čtenáře

První čtvrtletí 6. oddělení

FOD - kalendář 2024

V prosinci 2022 malovali družinoví žáci do kalendáře 2024 - FOD Klokánek. Ze všech výtvarných prací byly vybrány čtyři malby našich žákyň - Krisrýnka Švarcová, Kája Mojhová, Julinka Špindlerová a Terezka Světlíková. Děvčata dostala od FOD drobné dárečky včetně poděkování. My také moc gratulujeme!!! Koncem roku bude vydán kalendář na rok 2024 s obrázky výše jmenovaných žákyň.